ISPOVEST – RADIO SAM U KAFIĆU PROŠLOG LETA, PRAVIO SAM JEDNOJ RIBI KOKTEL, UVEK JE…
Radio sam u kafiću prošlog leta, jedna zgodna riba često je dolazila sa momkom, svidjala mi se, njen momak me strašno nervirao i uvek kad naruči whiski ja mu pljunem u čašu. Jednog dana naruči on koktel nisam imao list od nane, izašao sam kroz magacin na ulicu, ubrao list sa prvog drveta i stavio mu u koktel. Nije se žalio.
0 comments:
Post a Comment