Monday, January 26, 2015

KREMISIMO KOCKE

lagan za praviti i lagan za pojesti,zanimljiv za vidjeti i težak za sakriti ( od drugih) :-)

/slika/479588/

Sastojci


Priprema

Težina:
Jednostavno
  1. 1
    Prvo napravimo kremu : u mlijeku skuhati šećer,gustin,brašno,puding i vaniliju šećer. Ostaviti da se ohladi.
  2. 2
    U hladno dodati margarin i podjeliti na 3 dijela.
  3. 3
    U 1.dio dodati krašexpres (velike žlice)
    U 2.dio dodati bananko čokolade (cijele)
    U 3.dio dodati čokoladu (ribanu na najkrupnije)
  4. 4
    Sada iscijediti narandže i u njih močiti petit kekse.
    Slagati u 5*4 reda.
    Prvo složiti kekse pa kremu od krašexpresa,zatim opet kekse pa čistu žutu kremu i na nju poslagati bananko čokoladice i onda opet kekse i kremu s ribanom čokoladom...na kraju premazati šlagom!

Posluživanje

Kada se kolač dobro ohladi rezati na velićinu kocke po želji...

Izvor : www.coolinarika.com

0 comments:

Post a Comment

 

Kuhinjske pričice Template by Ipietoon Cute Blog Design